V rámci  spustenej DISKUSIE môžete prispievať svojimi názormi a komentármi k dianiu na našich ihriskách. Veríme vo Vašu korektnosť a vystupovanie v rámci diskusie, ktoré bude spĺňať atribúty,  ako slušnosť, ľudskosť, vecnosť.

Vážení páni, prosím Vás o kultivovanú diskusiu, vecné pripomienky týkajúce sa stretnutí a príspevky nesiahajúce na dôstojnosť osôb, v tomto prípade rozhodcov.
Žiaľ Vaše príspevky nerešpektujúce stanovené pravidlá sme nútení  zmazať.

Diskusia

Re:Re:statistiky hracov

jojo | 08.10.2012

to je taka super poziadavka, ze o tom musi rozhodovat vykonny vybor?.....

Fačkov-Stráža

jozef | 09.09.2012

Pán Jozef keď si myslíte že bola jedenástka neodpískana na pana Bielika doneste na komisiu rozhodcov DVD zo zápasu a ak sa dokáže že mala byť tak komisia ho potrestá zakazom piskania na niekolko stretnutí

pán rozhodca

111 | 07.09.2012

Len si nadávajte na p. Ondáka, on sa Vám zasmeje a píska (alebo rozhoduje) aj ďalej. Čo na to komisia rozhodcov?

jozef

jozef | 07.09.2012

Pan rozhodca Ondak hanba obfzza
nezapiskana cista 11 na b.bielika zapase tj fackov tjstraža a vela dalsich omylov v neprospech tj fackov

Re: Brezany - Kolárovice

jozef | 29.08.2012

Táto diskusia je skvelá, prinajmenšom si rozhodcovia uvedomia, že ich sledujú aj nestranní diváci, ktorí napíšu pravdu - pán Ondák, hanba Ti a veľká...A po druhé, aj predseda komisie rozhodcov by sa mal nad týmito prípadmi zamyslieť, lebo tu zjavne absentuje objektívne hodnotenie rozhodcov.

Re:Re: Brezany - Kolárovice

Doktor | 06.09.2012

v 4.kole 1.triedy medz týmito dvoma klubami nešlo vôbec o futbal. Myslím že sa celkom jasne preukázalo, že jedine o čo v tomto zápase išlo čo sa aspoň obtrelo o futbal boli tri body ktoré hostia chceli získať spravodlivo a domáci za každú cenu. Hold bývalí krajský rozhodca nám ukázal, že nejde o výkon mužstva ale o to ktorý tím viacej dá. Vzhľadom na herný prejav hosťujúceho mužstva mám strach že domáci vyhrali zaslúžene. Žial to ako sa to celé skončilo asi hovorí za všetko. Pán hlavný rozhodca ukázal že o zápase a vlastne výsledku rozhoduje rozhodca a nie výkony jednotlivých tímov

Re:Re:Re: Brezany - Kolárovice

jancef | 17.09.2012

Tak na tom zapase som bol.
Kolarovice, keby si prelepili usta lepiacou paskou, tak by vyhrali rozdielom triedy - ale nie, treba rozpravat ( v 1.polcase minimalne 4 karty za recnenie). A okrem toho - kto sa pohybuje troska vo futbale, vie, ze Brezany vonkoncom peniaze na rozhodcov nemaju.
Chlapci by si mali uvedomit, ze ustami sa futbal nehra - hernu kvalitu maju, myslim, ze mozu bojovat aj o postup, ale takymto stylom urcite nie.
A "poklonu" musim zlozit aj chlapovi z Kolarovic ( vyska zhruba 200 cm, okolo 130 kil, hola hlava), ktory oplul pri odchode hraca domacich ( vyska asi 170 cm, asi 60 kil), nasledne tam padli nejake udery do tvare ( z oboch stran), a skoncilo sa to az pribehnutim a plakanim syna toho velkeho "chlapa" - to vsetko svedci o inteligencii fans Kolarovic (cest vynimkam).
Este jedno ma napadlo - bola tam na konci penaltova situacia - bol som na druhej strane ihriska, ale z mojho pohladu asi mali kopat hostia PK.
Verim tomu, ze sa citili ukrivdene, ale ako som napisal na zaciatku - bez reci by vyhrali bez problemov.

Re:Re: Brezany - Kolárovice

ondak | 20.09.2012

neda mi zareagovat na vyroky o mne v zapase,po 1 pred zapasom som oboch kapitanov upozornil,ze recnenie na ihrisku nestrpim,lenze od 2 minuty sa hracom hosti asi zdalo,ze su niekde na luke pri ovciach........2 z 3 kariet dostali v prvom polcase za recnenie,jeden dokonca po faule a 2 zltej pod sprchu..........v 2 polcase regularny gol z 30 metrov,potom mi vycitate pokutovy kop proti domacim,stal som 3 metre od zakroku a domaci brankar sa ho ani nedotkol........nasledne vyluceny 2 hrac ,o tom sa ani bavit nebudem ak poznate pravidla a 10 min pred koncom3 po 2 zltel,prva samozrejme za papulovanie..........ak ste naozaj vsetci dopisovateli na zapase boli,preco ste neuviedli,ze som nastavoval 6 min a v tom case som odpiskal 2 priame kopy proti domaci z 18 metrov...............ale podla vas mal som zaujem o 1..........piskam 12 rokov,ale v zivote sa na ihrisku mi takto nespraval,ako hostujuce muzstvo od sameho zaciatku,,,,,,,,,,a udretie po zapase daznikom,k tomu sa uz ani vyjadrovat nebudem,je to pod moju dostojnost..........vsetci mate moznost piskat,je nas malo a spravte si skusky,nie stat si za zabradlie a od 1 min nas urazat,nepoznate 90 percent pravidiel,o to sa s vami kazdym stavim,pan korencik ma testy,skuste a nekritizujte,ked nie ste v obore lepsi,dakujem vam

Re:Re: Brezany - Kolárovice

tiper | 21.09.2012

nadavate na mihalika,martinca ondaka,ale holy kudelka sobola ziak holesa sedik su leps podla vas,pozrite si kudelku,120 kg,zarezal v nedelu hosti 11,to je vsetko ok.............vsetci su rovnaky..............

Rajecke Teplice

saxa | 27.08.2012

V Tepliciach bolo chlapi divadlo,nahanali hlavnho rozhodcu, inak tym ludom uz sibe,udrel ho daky ozran do tvare po zapase

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

Pridať nový príspevok