V rámci  spustenej DISKUSIE môžete prispievať svojimi názormi a komentármi k dianiu na našich ihriskách. Veríme vo Vašu korektnosť a vystupovanie v rámci diskusie, ktoré bude spĺňať atribúty,  ako slušnosť, ľudskosť, vecnosť.

Vážení páni, prosím Vás o kultivovanú diskusiu, vecné pripomienky týkajúce sa stretnutí a príspevky nesiahajúce na dôstojnosť osôb, v tomto prípade rozhodcov.
Žiaľ Vaše príspevky nerešpektujúce stanovené pravidlá sme nútení  zmazať.

Diskusia

Reorganizácia 2016/17

Ladis | 24.10.2016

Zdravím, v ročníku 2016/17 je opäť reorganizácia II.ligy . Môže mať toto vplyv na okresné súťaže ? Ak áno aký ?
Vďaka za odpoveď
Ladis

Poker

Mirek | 10.02.2015

Zdravim, fotbal má k pokeru sakra blízko, tak se snad neurazíte, když až k vám dorazim s fajn infem.

Já bych jen rád doporučil možnost získat peníze zadara na různý herny (zejména pak 88 dolarů na hernu 888 bez nutnosti vkladu). Pro pokerový začátky je to naprosto super, protože do toho člověk nemusí dávat žádný peníze. Navíc stačí jen registrace na webu+registrace na herně a hrát za darovaný. Ozkoušet si poker, strategie apd. a pak se sám rozohodnout co dál.

Já sem info čerpal přes https://www.onlinepoker.funsite.cz/, příp. fb stránka https://www.facebook.com/PokerPenize?fref=ts. Můžete mrknout, v článku najdete jak na to. :)

Dřív prý chtěli plnit nějakej kvíz a verifikovat se občankou. To už je naštěstí dneska minulostí a stačí čistě registrace. Takže kdo má chuť zkusit poker bez rizika, tak GL. Nestojí to nic a mě se to vyplatilo. ;)

uroven rozhodcov

jojo | 01.10.2012

Nebudem, tu nikoho urazat, ani sa hrat na najmudrejsieho, ale chcem len poukazat na vychovu hracov v zapase. Bol som po dlhom case na dorasteneckom zapase, rozhodca zapiskal penaltu/jasna penalta/, hrac to hned okomentoval/co to piskas ty k....t. Rozhodca akoze naznacil pohyb ku vrecku s kartamy, ale potom to mal na haku.Ked takuto vec nepostihnete, tak potom neplacte, ze si neskor neviete urobit na ihrisku poriadok, a ze je zapas plny urazok a okopavania

rozhodcovia

adam | 01.10.2012

vopred sa ospravedlnujem za vyjadrovanie ale čo za k.....v dava školenie rozhodcom ?? no vacšieíchh k.....v ako na zapase dorastu kamenna poruba-krasnany som ešte nevidel sa mi zhnusel celi futbal neviem či sa to tým rozhodcom pači že hrači sa idu dokopat na ihrisku koli 15-20 € naviše !!! sk....ny slovensky futbal šetko ide len cez peniaze !!!!

Re:rozhodcovia

správca webu | 01.10.2012

úprava slovníka

Re:rozhodcovia

adam | 01.10.2012

uprava slovnika aj hej ale podstata tohoto textu je spravna !

nezbud stráža

pavol | 24.09.2012

počul som že tam bola bitka

Re:nezbud stráža

Quasimodo | 30.09.2012

Zápas veľmi dobrej úrovne, kde nechýbala bojovnosť, nasadenie a futbalová "drzosť", proste derby. Zápas som si užil ako nestranný fanúšik, kde sa očakávalo, že na zápase bude peklo. Domáci boli v prvom polčase lepší, mali zopár dobrých príležitostí na skórovanie, no nejako im to tam nepadalo. Zato v druhom polčase boli omnoho lepší hostia, t.j. Stráža, kde využila svoje príležitosti a zaslúžene vyhrala. Zápas v pohode zvládli aj rozhodcovská trojica, ktorá mala zápas pod kontrolou. A musím podotknúť, že žiadna bitka nebola, len po zápase bola menšia roztržka medzi divákmi. :-)

delegovanie

fanúšik | 18.09.2012

pokial si budú "DELEGOVAŤ" vyvolené mužstva s peniažkami "svojích" rozhodcov na svoje zápasy, tak sa určite nič nezmení !!!
Príklad: Stráža - ONDÁK,MIHALIK ...!!!
Ryba smrdí vždy od hlavy PÁNI z OBFZ Žilina !

Re:delegovanie

pavol | 19.09.2012

prečo tu pan sekretar matejčik maže diskusiu ked všetko čo je tu pisane je pravda myslim tým previerky rozhodcou typu Martinec st. a spol.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Pridať nový príspevok