Medzioblastný turnaj žiakov roč.2004 v Kysuckom Novom Meste

03.06.2016 15:35

Dňa 25.5.2016 sa uskutočnil v Kysuckom Novom Meste Medzioblastný turnaj mladších žiakov za účasti nasledovných klubov:

- Výber ObFZ Žilina

- Výber ObFZ Čadca

- MŠK Žilina

Turnaj sa konal v peknom prostredí na výbornom trávniku Kysuckého Nového Mesta.

V zápase proti MŠK Žilina náš výber vydržal hrať nerozhodne do 15 min. Polčas skončil  2:0 pre MŠK. V druhom polčase sa prejavila kvalita súpera, naši chlapci odpadli fyzicky, výsledok 9:0 pre MŠK.

V druhom  zápase proti výberu ObFZ Čadca začali naši chlapci veľmi dobre, mali viac čistých šancí / samostatné nájazdy na brankára / šance zostali nepremenené polčas sme prehrali 2:0. V druhom polčase sa znova prejavila naša slabá kondícia a zápas sme prehrali 7:1.   Skončili sme na poslednom mieste.