Futbalnet.shop - Kredity aktívne

05.03.2020 10:20

Vážený klubový manažér,


dnes boli aktivované kredity v eshope s obmedzením pre niektoré kluby, ktoré nesplnili povinnosť registrácie v registri MNO. Kluby bez registrácie v MNO majú síce nárok na kredity, ale pokiaľ si nesplnia podmienku registrácie, nebudú ich môcť čerpať. Prihláška do registra MNO je v ISSF v Elektronickej podateľni, formulár "Register MNO - pridanie štatutára".

V prílohe zasielam kompletný zoznam klubov s pridelenými kreditmi aj s vyznačenými klubmi bez registrácie v MNO. Ak ste klub, ktorý bude ešte len robiť registráciu v MNO, po vygenerovaní tlačiva v ISSF a odoslaní na Ministerstvo vnútra SR si overte o niekoľko dní na https://ives.minv.sk/rez/registre/default.aspx či už máte zapísaného alebo aktualizovaného štatutára a následne nás kontaktujte cez formulár Pomoc tu v ISSF s informáciou že ste si splnili povinnosť. Po preverení skutočností Vám aktivujeme kredity.

Prehľad čerpania kreditov samozrejme môžete sledovať nielen priamo na https://futbalnet.shop po prihlásení v osobnom konte (kliknite na svoje meno v pravo hore po prihlásení do eshopu), ale aj na adrese https://podporamladeze.futbalsfz.sk

Prajem Vám pekný deň.

 

S pozdravom

Ján Letko

ISSF Helpdesk(pomoc): jan.letko@futbalsfz.sk