V rámci  spustenej DISKUSIE môžete prispievať svojimi názormi a komentármi k dianiu na našich ihriskách. Veríme vo Vašu korektnosť a vystupovanie v rámci diskusie, ktoré bude spĺňať atribúty,  ako slušnosť, ľudskosť, vecnosť.

Vážení páni, prosím Vás o kultivovanú diskusiu, vecné pripomienky týkajúce sa stretnutí a príspevky nesiahajúce na dôstojnosť osôb, v tomto prípade rozhodcov.
Žiaľ Vaše príspevky nerešpektujúce stanovené pravidlá sme nútení  zmazať.

Diskusia

Re:Rajecke Teplice

Mišo | 28.08.2012

No to bolo teda divadlo... Opití diváci fandiaci domácim od začiatku provokovali hostí, rozhodcov, potom sa k nim pridali aj funkcionári domácich a navyše keď prehrali dopadlo to tak ako sa dalo očakávať, naozaj 4. cenová...

Re:Re:Rajecke Teplice

Capko Ján | 30.08.2012

Mišo prosím ťa napíš presné mená funkcionárov Raj. Teplíc, ktorí provokovali hostí. Ja ako predseda klubu som posedel na lavičke Straže a opýtaj sa ich či som ich provokoval alebo urážal. Po zápase som sa pozdravil s trénerom a vedúcim hostí. Over si mená funkcionárov a potom píš, inak šíriš nepravdu a polopravdu čo je zlé.

Re:Re:Rajecke Teplice

Fero | 13.09.2012

Najvecsie divadlo predviedol rozhodca Mihalik ..... Ten by za 100 EUR predal aj vlastnú matku....

Re:Rajecke Teplice

capko ján | 30.08.2012

saxa nehambím sa napísať celé svoje meno a vo futbale ma pozná celý funkcionársky zbor v okrese žilina. Situáciu si popísala lepšie ako hlavný rozhodca v zápise o stretnutí. Presne takto sa šíria reči a robia klebety. S pozdravom Jano.

Re:Rajecke Teplice

pavol | 23.09.2012

saxa je ten isty ako mišo a je to chvíla

Brezany-Kolarovice

Peter | 27.08.2012

Môžu byť radi že im nevylučil ešte viac hráčov.Takéto správanie nemá nič spoločné s futbalom

Re:Brezany-Kolarovice

lubo | 27.08.2012

ved hej ale trochu ich chapem kolarovicanov, to chcelo kovove nervy kua

Brezany-Kolarovice

František | 27.08.2012

Hrači hostí by sa nemali správať na rozhodcov veď musia si uvedomiť že hrajú 1.triedu

Brezany - Kolarovice

džony | 25.08.2012

Dobry den, vybral som sa dnes do Brezian a co tam vyvadzal hlavny rozhodca pan Ondak s prvym asistentom proti hostom-tusim to boli KOlarovice.....
Vraj dva ofsajdy proti hostom - golove, eliminacne a odrovnavajjuce hosti, nepustili hosti k nicomu, cudujem sa ze hostia nezisli z ihriska, to hovorim vazne ako nezainteresovany divak....ostuda
Po zapase pri kabinach mela a strkanica jak hovado, Ondak dostal aj dazdnikom, ...ze sa nehanbia vraj byvaly krajsky rozhodca sa smejem fakt co dokazoval

Re:Brezany - Kolarovice

peter | 25.08.2012

ja som fandil brezancom, ale ...rozhodcovia skandal ale fakt,...je zase pravdou ze herne boli domaci o cosi lepsi, ale padne gol z tých vrajofsajdov a je to vsetko inak

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

Pridať nový príspevok