V rámci  spustenej DISKUSIE môžete prispievať svojimi názormi a komentármi k dianiu na našich ihriskách. Veríme vo Vašu korektnosť a vystupovanie v rámci diskusie, ktoré bude spĺňať atribúty,  ako slušnosť, ľudskosť, vecnosť.

Vážení páni, prosím Vás o kultivovanú diskusiu, vecné pripomienky týkajúce sa stretnutí a príspevky nesiahajúce na dôstojnosť osôb, v tomto prípade rozhodcov.
Žiaľ Vaše príspevky nerešpektujúce stanovené pravidlá sme nútení  zmazať.

Diskusia

Re:ad: kritika rozhodcov

Fanúšik | 18.09.2012

Preco sa stále zastávajú rozhodcovia na zveze sa ani len nezastavil nad tým že by aj rozhodcovia mohli byt zlý a tie rozhodcovske testy by sa na tejto stránke mohli zverejniť viacej ľudí by to zaujimalo ak to však nieje prísne tajne

Re:Re:ad: kritika rozhodcov

pravopis | 18.09.2012

radšej sa k ničomu nevyjadruj a vráť sa do základnej doučiť pravopis...ďakujem...

Re:Re:Re:ad: kritika rozhodcov

fanusik | 20.09.2012

ja som si mysle ze je to diskusia k futbalu nie diktat zo slovenciny

Re:Re:Re:Re:ad: kritika rozhodcov

pravopis | 21.09.2012

To máš síce pravdu, ale aj to svedčí o tvojej inteligencii...krásne si to vystihol - je to diskusia k futbalu!!!!, tak si tu nevylievaj srdce a nevypisuj hlúposti, ktoré nemajú hlavu, ani pätu...
A neútočte tu všetci na komisiu, komisia vie, čo má robiť!!! Viď príklad corgoň liga, kde vyvodila dôsledky za chyby, ktoré hlavný rozhodca urobil, rovnako by tomu bolo aj v okrese. Tí, čo robia pri futbale, vedia ako majú postupovať, ak majú naozaj pocit, že niečo v zápase nebolo v poriadku. Vy ostatní sa tu môžete sťažovať po každom víkende, tak ako to robia subjektívne všetci.

Re:Re:Re:Re:Re:ad: kritika rozhodcov

Fanúšik | 23.09.2012

Ja som napísal len aby sa zverejnili výsledky testov rozhodcov ktorých si platíme a už som malo inteligentný asi som zavrtal do osieho hniezda

Re:Re:Re:Re:Re:Re:ad: kritika rozhodcov

vraj fanúšik | 24.09.2012

nevyplakávaj stále, ak si myslíš, že to budeš robiť lepšie, tak to choď robiť!!!!...ak chceš zachrániť svet, obleč si oblek supermana a hor sa do toho!!!

Re:Re:ad: kritika rozhodcov

rasto-Ovčiarsko | 19.09.2012

Tiež kritizujem rozhodcov ale nie su všetci rovnaký. Musím pochvalit p.PETKA HR. odviedol výborný výkon spolu s postraným rozhodcom. Kiežby nam všade takto vonku piskali. O VčIARSKO- HRABOVE............

Re:ad: kritika rozhodcov

pavol | 19.09.2012

spravca webu by sa mal zamysliet nad tym čo maže alebo ma tiež psty v špinavostiach na zvaze všetko je to jedna banda fuj

statistiky hracov

milan | 11.09.2012

nedalo by sa zobrazovat viac statistik hracov napr.tabulka strelcov?

Re:statistiky hracov

správca webu | 13.09.2012

Ďakujeme za Váš podnet. Váš podnet bude prednesený na najbližšom zasadnutí výkonného výboru.

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Pridať nový príspevok