V rámci  spustenej DISKUSIE môžete prispievať svojimi názormi a komentármi k dianiu na našich ihriskách. Veríme vo Vašu korektnosť a vystupovanie v rámci diskusie, ktoré bude spĺňať atribúty,  ako slušnosť, ľudskosť, vecnosť.

Vážení páni, prosím Vás o kultivovanú diskusiu, vecné pripomienky týkajúce sa stretnutí a príspevky nesiahajúce na dôstojnosť osôb, v tomto prípade rozhodcov.
Žiaľ Vaše príspevky nerešpektujúce stanovené pravidlá sme nútení  zmazať.

Diskusia

Re:Re:Re:Re:Re:Re:delegovanie

varinsky fanusik | 20.09.2012

bol som v nedelu v strazove na zapas nasich s raj.teplicami,po tom co tu citam o ondakovi,bol som zvedavy na jeho vykon.poviem vam vam,takeho rozhodcu som v okrese dlho nevidel,uz neverim vasim dristom,je to pan rozhodca s velkym r,ten chalan neurobil ziadnu chybu,nekuskoval hru a poriadok si spravil hned na zaciatku,ked udelil zltu kartu za recnenie,co ini rozhodcovia maju velky problem.fandim vam pan ondak,uz teraz chapem staznosti kolarovicanov,ale ak papulovali,viem si zivo predstavit ako ste sa s nimi nebavili,drzim vam palce,len tak dalej

Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:delegovanie

pozorovateľ | 23.09.2012

ale pán Ondak... písať si sám chválu,to už je ozaj pod uroven!!! A čo sa tyka toho začleňovania rozhodcov som nemal na myslí len túto sezónu! Apropo čo ste vyviedli v Brezanoch...trebalo pribrzdiť Kolarovice,už sa moc tlačili na Strážu,že áno !!!



Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:delegovanie

ondak | 24.09.2012

mate pravdu pan pozorovatel,minulu sezonu som rozhodoval len 2 a 3 triedu,po 3 kole sutaze ak sa niekto na niekoho tlaci,tak potom nerozumie futbalu,skoda vas tu,poradte panovi kovacikovi ako riadit sfz,mate na to super fantaziu.................

Re:Re:Re:Re:Re:delegovanie

jozef | 20.09.2012

Schuti sme sa s manželkou zasmiali. Svätá pravda...

Re:Re:Re:Re:Re:delegovanie

Róbert | 30.09.2012

kto si tu robí srandu a vystupuje v mene p.Martinca?... takže vystupujte láskavo pod svojím menom a nerobte si z toho dobrý deň.Dakujem.

Re:Re:Re:Re:delegovanie

Martin | 22.09.2012

Bohužiaľ, z osobnej skúsenosti viem, že dvere na zväze sú často zatvorené pre nových rozhodcov, ktorí chcú rozhovovať fér a nechcú si len prilepšiť

Re:Re:Re:Re:Re:delegovanie

rozhodca | 01.10.2012

Ty trapko co trepes.Ved si tam ani nebol. Ale co uz s vami ked vyhraju vasi tak je vsetko v poriadku ako nahle vyhra super tak udajne sme uplacany.Ale keby sa kazdy pozrel na to co ich hraci hraju.Ze to najcastejsie drbu ich hraci.Nic ine nevedia len vykrikovat ofsajd,ruka daj mu zltu kartua podobne.A ked nie je podla vaseho hulakania tak len rozhodcovia su vzdy na vine a beru uplatky.Podla toho vasho kecania ma kazdy rozhodca postavenu vilu.Ale mozes prist na fyzicky 5.10.2012 do Bytcice o 15:00 hod. a nemusis rozpravat ze su pred tebou zavrete dvere.Tam to bude otvorene

Re:Re:Re:Re:Re:Re:delegovanie

Martin | 04.10.2012

V mojom príspevku som vôbec nenarážal na niekoho fyzičku, ani na nijaký konkrétny zápas, ani na nič podobné, ale ako sa hovorí trafená hus zagága. Narážal som na to, že keď príde mladý rozhodca, čo chce pískať fér, nebrať všimné v akejkoľkvek forme a pod. má problém so služobne staršími rozhodcami, ktorí ho automaticky vyradzujú z kolektívu a v podstate nemá inú možnosť len zapadnúť do kolektívu a riadiť sa všeobecne platnými spôsobmi rozhodcovského správania

Re:delegovanie

ondak | 20.09.2012

je 7 kol za nami a vy davate,ze piskam strazi,piskal som im raz a tak kedze som piskal banovej,raj.tepliciam,povaz.chlmcu,stranavam,trnovemu,podla vas su to vsetky moje muzstva.........spravte si kurz a skuste,mate moznost aj vy,kedze svoje meno neuvediete.........neviem,ktore su vyvolene muzstva s peniazkami,ked to viete,co nezverejnite,strasne rad mam takychto ludi a kedze som piskal strazi 1 kolo,spytajte sa vo fackove,ci som niekomu pomohol..........pan zavistlivec,dakujem vam

ad: kritika rozhodcov

správca webu | 17.09.2012

Vážení páni, prosím Vás o kultivovanú diskusiu, vecné pripomienky týkajúce sa stretnutí a príspevky nesiahajúce na dôstojnosť osôb, v tomto prípade rozhodcov.
Žiaľ Vaše príspevky nerešpektujúce stanovené pravidlá sme nútení zmazať.

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Pridať nový príspevok