V rámci  spustenej DISKUSIE môžete prispievať svojimi názormi a komentármi k dianiu na našich ihriskách. Veríme vo Vašu korektnosť a vystupovanie v rámci diskusie, ktoré bude spĺňať atribúty,  ako slušnosť, ľudskosť, vecnosť.

Vážení páni, prosím Vás o kultivovanú diskusiu, vecné pripomienky týkajúce sa stretnutí a príspevky nesiahajúce na dôstojnosť osôb, v tomto prípade rozhodcov.
Žiaľ Vaše príspevky nerešpektujúce stanovené pravidlá sme nútení  zmazať.

Diskusia

Re:Re:delegovanie

správca webu | 19.09.2012

správca webu nie je pán sekretár Matejčík

Re:Re:delegovanie

jano | 19.09.2012

Ak chceš kritizuj rozhodcov za to ako ovládajú pravidlá futbalu, ale nesiahaj na ich ľudskú dôstojnosť.

Re:Re:Re:delegovanie

pavol | 19.09.2012

Kto tu siaha na koho dostojnost si sa chlapče asi pomylil ved tu pišem o tom ako taky rozhodca ako je martinec st. može spravit fyzicke previerky to je nemožne on nevladze ani chodit nie ešte behat a vidiet ofsajdy to je u mna sci-fi ale pani čo to maju na starosti mu to určite povolia však !!!!!!!!!!!!!!!

Re:Re:Re:Re:delegovanie

jano | 19.09.2012

....no tak sa pridi ukazat a predviest sa na tie fyzicky, rad si ta pozriem ako behas ...pan kritik, potom mas dvere otvorené do radov rozhodcov.
A precitaj si tento moj prispevok aj 5x...a skus si vsimnut, že nikomu som nenadaval do pijanov a uplácaných. Zapámataj si - vzdy niekto uplatok berie a NIEKTO ho dáva, ....niekto vypije alkohol z radov rozhodcov, ale NIEKTO naleje...urobme si poriadok hlavne medzi sebou my pani funkcionari klubov. Nepoznam rozhodcu, ktorý by prisiel na ihrisko a povedal :Páni funkcionári, tak dobrý deň, dajte fľašu a nalejte....skus nad tým pouvažovať...

Re:Re:Re:Re:Re:delegovanie

Martin | 22.09.2012

Ja takých poznám a čo horšie , sú aj taký , čo si nepýtajú len naliať

Re:delegovanie

kamil | 19.09.2012

neni sa comu cudovat sak sa staci pozriet na nasu corgon ligu a uz je vsetko jasne a to nehovorim o nizsich sutaziach peniazky peniazky peniazky ..... rozhodcovia by mali radsej fukat pred kazdym zapasom lebo to je hroza

Re:Re:delegovanie

pavol | 19.09.2012

velka pravda velka o alkohole ktorym su pohosteny všetci rozhodcovia okrem tej mladšej generácie čest vynimkám a potom tyto pani nevidia nič ine ako kto da viac /čoho?/to vedia všetci

Re:Re:Re:delegovanie

Martinec | 19.09.2012

fakt neviem, vy neviete čítať?..ak vás niekto žiada, aby ste nepísali mená a nenadávali, tak to potom nerobte...vy ste čo dokázali, keď tu niekoho posudzujete, ak myslíte, že viete lepšie rozhodovať, nech sa páči, dvere na zväze sú otvorené. V opačnom prípade nemá diskusia žiadny význam.

Re:Re:Re:Re:delegovanie

fero | 19.09.2012

pan Martinec tu nikdo netvrdi ze neviete rozhodovat,vy to viete velmi dobre ale iba v prospech muzstva ktore vam zaplatilo........... a potom s celou rodinou sup na nakupy do Tesca

Re:Re:Re:Re:Re:delegovanie

korupcia | 19.09.2012

Fero, ak máš dôkazy o podplácaní a braní úplatkov, žiadam ťa o nahlásenie na políciu, v opačnom prípade ťa nahlásim ja, to odkiaľ si posielal mail sa dá veľmi ľahko vypátrať, potom som zvedavý aký budeš frajer zoči-voči a s dôkazmi!!!!!!

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Pridať nový príspevok