3. ROČNÍK TURNAJA PRÍPRAVIEK - O POHÁR PREDSEDU ObFZ ŽILINA

20.11.2017 03:11

V piatok 17.11. 2017 sa vo futbalovej hale v Korni uskutočnil  3.ročník turnaja prípraviek - O pohár  predsedu ObFZ Žilina. Turnaja sa zúčastnilo 15 družstiev detí kategórie  U -10  ročník 2008 a mladší.  Hralo sa systémom každý s každým a vznikli tabuľky základných skupín, z ktorých sa postupovalo do ďalších bojov o 1. - 5. miesto, 6. - 10. a 11. – 15. miesto. Každý zápas  mal potrebnú úroveň, emócie i kvalitu.  Hlavná náplň turnaja – dostať deti na futbalové trávniky bola naplnená. Turnaja sa zúčastnilo spolu 182 detí, ktoré sa aktívne zapájali  do každého stretnutia.

Na záver turnaja odovzdal predseda ObFZ Žilina p. Igor Krško všetkým účastníkom darčekové predmety a ocenenia pre najlepších hráčov turnaja.

Najlepší hráči turnaja:

najlepší  brankár -   Alex Chabreček  - brankár TJ Bánová,

najlepší  hráč -  Jozef Tarfa - OŠK Rosina,

najlepší strelec  s 9 gólmi -  Samuel Beláčik  z VTJ Raj. Teplice –Konská.

Víťazom 3. ročníka turnaja sa stalo družstvo OŠK Rosina, ktoré síce v skupine podľahlo TJ Bánová 2:3, ale vo finále OŠK Rosina porazilo TJ Bánovú 2:0.

15. OŠK Rosina 2

Hlavný cieľ  turnaja, tak ako to zdôraznil v záverečnom príhovore predseda  ObFZ Žilina p. Igor Krško, dostať deti na športové ihriská, bol naplnený. Predseda pán Igor Krško na záver poďakoval trénerom , rodičom , starým rodičom, funkcionárom, rozhodcom a organizátorom turnaja za spoluprácu.

Všetci sa už tešíme na ďalší 4. ročník turnaja prípraviek v roku 2018.